Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Usługi, Lodziarnie BOSKO WYSPA - Lody Produkcji Własnej

Opis firmy

Cieszymy się, że tutaj zawitaliście i chcesz poznać bliżej naszą firmę. Niebawem i Ty możesz stać się jej częścią, gdyż intensywnie poszukujemy solidnych partnerów biznesowych. Rozpoczęliśmy działalność w 2015 roku jako lodziarnio-kawiarnia BOSKO w centrum Lublina. Od początku postawiliśmy na zadowolenie klientów. Dajemy z siebie wszystko, aby zapamiętali nasz lokal na długo i chętnie polecali go swoim znajomym.

 

Wyśmienite lody, miła obsługa oraz kameralny wystrój lokalu sprawiły, że nasza lodziarnia szybko zyskała popularność i stałych klientów. Produkowane przez nas lody są oparte wyłącznie na naturalnych składnikach. Nikt nie musi się obawiać produktów naszpikowanych różnego rodzaju dodatkami chemicznymi i konserwantami.

 

W zaledwie rok naszej działalności zdobyliśmy setki stałych klientów oraz wygraliśmy plebiscyt na najlepszą lodziarnię w mieście. Jednakże, ani przez chwilę nie przeszło nam przez myśl, żeby zwolnić tempo.

 

W tym roku otowrzyliśmy lodzarnie w Kielcach i Radomiu w przyszłych latach chcemy być w całej Polsce. Zależy nam na tym, aby nadal się rozwijać i dodatkowo zaangażować partnerów, którzy pomogą nam otwierać nowe punkty. Ty również możesz dołączyć i razem z nami tworzyć wspaniałe lodziarnie, które będą oblegane przez klientów.

Godziny otwarcia

9:00-21:00

Cennik

Gałka: 4 zł

 

Wafelek zwykły: 0 zł

 

Wafelek duński(słodki): 1 zł 

 

Desery Lodowe: od 12 zł

 

Koktajle witaminowe (400ml): 12 zł

 

Koktajle białkowe(400ml):  15 zł 

 

Świeżo wyciskane soki: 8 zł

 

Napoje zimne: 5 zł

 

 

 

Promocje

Wszystkie promocje znajdziecie na naszym profilu na Facebooku. 

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Witaj,

  Polecam firmę [nazwa]. Opis i bliższe informacje na jej temat, znajdziesz pod adresem:

  [link]

  …............................

  Pozdrawiamy,

  Zespół aktywnedzieciaki.info


   

   

   

 • Napisz do firmy:
 • Zgłoś błąd: