Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Artykuły CO ROBIĆ W DZIEŃ DZIECKA 01-03.06. W STOLICY

CO ROBIĆ W DZIEŃ DZIECKA 01-03.06. W STOLICY

 

CZYLI SUBIEKTYWNY PRZEGLĄD WYDARZEŃ W WARSZAWIE 

Przełom maja i czerwca to czas, kiedy organizowane są różnorakie festyny, pikniki, zjazdy i atrakcje sportowo-rekreacyjne na świeżym powietrzu. Są one związane z Dniem Dziecka oraz z obchodami Święta Rodziny. Chcielibyśmy Wam przedstawić listę ciekawych wydarzeń, które odbędą się w najbliższym czasie w stolicy. Zapraszamy Was do uczestnictwa i aktywnego wkroczenia w sezon letnich imprez. Jeśli brakuje Wam pomysłu na to, jak spędzić Dzień Dziecka i gdzie udać się na festyn lub piknik, zachęcamy do zapoznania się z subiektywnym przeglądem wydarzeń! 

Pierwszy czerwca to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dzień w roku. A dorośli prześcigają się w pomysłach, jak zorganizować najmłodszym Dzień Dziecka. My podpowiadamy, że można ten szczególny dzień spędzić w Hulakula! Czekać tu będą na Was zajęcia sportowe, kreatywne animacje, malowanie buziek i kręcenie baloników oraz zabawy z ogromnymi bańkami mydlanymi. A wszystko to do zobaczenia już 1. czerwca przy ul. Jagiellońskiej 82b. Więcej informacji znajdziecie też u nas https://bit.ly/2KKBKOk​

Jeśli Wasze maluchy lubią zajęcia sportowe i wszelką aktywność, powinny przybyć 3. czerwca na ul. Zwrotniczą 6. Dzieci, które odwiedzą klub, będą mogły wziąć udział w zajęciach izraelskiej sztuki samoobrony z programem dla dzieci, nauczyć się tańca zumba a także dowiedzieć się, jak dyskutować zręcznie i skutecznie podczas niezwykłych zajęć z retoryki. Dodatkowo organizatorzy planują też konkursy z nagrodami i pyszne przekąski! Więcej informacji znajdziecie u nas https://bit.ly/2IV4dDR.

Świętujcie Dzień Dziecka razem z Muzeum dla Dzieci! Specjalnie na tę okazję placówka przygotowała bogaty program aktywności dla całej rodziny. Muzyka, opowieści, warsztaty artystyczne oraz konkursy z nagrodami to tylko część atrakcji! Idea wielokulturowości jest temu miejscu bardzo bliska, dlatego w tym szczególnym dniu zainspirujcie się malowniczym Senegalem, tajemniczą Koreą i barwnym Meksykiem. To wszystko znajdziecie 2. czerwca na ul. Kredytowej 1. Więcej o tym wydarzeniu przeczytacie u nas https://bit.ly/2IYhawr.  

Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW odbędzie się już 2. czerwca przy ul. Złotej 9. Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było! W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. O wszystkich szczegółach dowiecie się zaglądając do nas na stronę https://bit.ly/2J3ZGPl​

Mali melomani mogą się udać w najbliższą niedzielę - 3. czerwca na ul. Moniuszki 5 na koncert muzyki klasycznej, podczas którego wysłuchają najpopularniejszych utworów gatunku. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj https://bit.ly/2s6vpoz

Azja słynie z przepysznej kuchni. Wszyscy lubimy przynajmniej jedną z azjatyckich potraw. Dla jednych jest to indyjskie curry, dla innych - japońskie shushi. Ale na pewno każdy z nas lubi azjatyckie jedzenie! W związku z tym, w lecie 2018 roku Razvi Events (wraz z większością ambasad azjatyckich w Warszawie, stowarzyszeniami azjatyckimi i wieloma innymi honorowymi partnerami) przenosi całą Azję do Warszawy, abyś mógł spróbować rozkoszy setek odmian azjatyckich potraw w jednym miejscu! Dlatego właśnie został zorganizowany Asian Food Festival 2018, który odbędzie się 3. czerwca przy al. Ks. J. Poniatowskiego 1. Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie tutaj https://bit.ly/2khoKUU​.

Mamy nadzieję, że nasza lista będzie dla Was przydatna i że skorzystacie z tych propozycji! Jeśli jednak macie inne plany na najbliższy weekend, podzielcie się nimi z nami. Życzymy Wam udanego świętowania!

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę