Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Artykuły CO ROBIĆ W WEEKEND 10.-12.11.2017 W MAŁOPOLSCE,

CO ROBIĆ W WEEKEND 10.-12.11.2017 W MAŁOPOLSCE,

CZYLI SUBIEKTYWNY PRZEGLĄD WYDARZEŃ W MAŁOPOLSCE

Teraz weekend szczególny, gdyż wyjątkowo w tym roku 11. listopada przypada w sobotę. Warto więc ten szczególny dzień dla wszystkich Polaków zaplanować tak, aby znalazł się czas na rozmowy i zabawy w duchu patriotycznym. Spędźmy ten czas z dziećmi efektywnie w rodzinnej atmosferze, śmiechu i radości. Zapraszamy zatem na nasz subiektywny przegląd wydarzeń w Małopolsce.

Warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku od 5 lat. “Mistrzowie w Cervantesie” przedstawiają Antonio Saurę. Antonio Saura, geniusz kontrastu i energetycznych figur, jest znakomitym punktem wyjścia do pracy z dziećmi z wykorzystaniem różnych technik malarskich. Motywy umieszczone na jego biało-czarnych obrazach wydają się być w ciągłym ruchu, zdają się poruszać płótnem opowiadając nam historie w wyjątkowym języku. Wydarzenie ma miejsce 10. listopada w Krakowie na ul. Knonicznej 12. Więcej informacji o tym znajdziecie tutaj http://bit.ly/2iYfsjw.

Muzeum Zamek w Oświęcimiu (ul. Zamkowa 1) w dzień Święta Niepodległości zaprasza 11. listopada do zwiedzania placówki od godziny 11.00 – 15.00. Dla gości z akcentem narodowym czeka słodka niespodzianka. W tym dniu będzie można też wziąć udział w warsztatach plastycznych „Biało czerwoni na zamku”, podczas których wykonają kokardę narodową (kotylion). Warsztaty skierowane sądo najmłodszych mieszkańców miasta, ich rodziców i opiekunów. O wszystkim dowiecie się tutaj http://bit.ly/2zbsv7s.

Niezwykły, odkrywczy, pomysłowy, zaskakujący, nietuzinkowy, hipsterski, szalony, zabawny… weekend dla całej rodziny! Całe 2 dni (11.-12. listopada w Krakowskim Parku Technologicznym w Krakowie przy ul. Podole 60) pełne wspólnego doświadczania, twórczej zabawy, inspirujących technologii i majsterkowania? 7 kreatywnych warsztatów (m.in. animacja poklatkowa, druk 3D, dźwięk), w tym aż 4 nowe propozycje warsztatowe, m.in. "Co świeci na niebie?" przygotowane przez ekspertów Centrum Nauki Kopernik oraz rodzinne warsztaty fotograficzne z Fujifilm. Warsztaty rodzinne dla dzieci już od 4 roku życia. Sesje warsztatowe przeznaczone są dla małych grup: tylko 10 dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami. To kilkadziesiąt gier i interaktywnych zabaw dla rodzin. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nich więcej zapraszamy po szczegóły tutaj http://bit.ly/2xWTVKq.

Miejski Ośrodek Kultury - Zamek zaprasza do udziału w X Festiwalu Pieśni Patriotycznej "To Polska-moja Ojczyzna". Festiwal adresowany jest zarówno do dzieci, jak i młodzieży oraz dorosłych z powiatu suskiego. Dla wszystkich wielbicieli tego rodzaju rozrywki szykuje się więc ogromna gratka. Więcej informacji znajdziecie tutaj http://bit.ly/2h9tuhq.

Powyższa lista to jedynie klika wybranych propozycji z pośród wielu wydarzeń dla dzieci w Małopolsce. A Wy wiecie już co będziecie robić w ten wolny czas? Podzielcie się z nami swoimi propozycjami na niezapomniany weekend z dziećmi.

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę