Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Artykuły CO ROBIĆ W WEEKEND 13-14.01. NA ŚLĄSKU

CO ROBIĆ W WEEKEND 13-14.01. NA ŚLĄSKU

SUBIEKTYWNY PRZEGLĄD WYDARZEŃ W AGLOMERACJI ŚLĄSKIEJ 

Kolejny weekend wolny od szkoły, pracy i innych codziennych obowiązków możecie również poświęcić na zabawę i wyjśćie z dziećmi. Niech się cieszą z obecności rodziców. A jeśli nie wiecie jeszcze, gdzie wybrać się z pociechami, podpowiemy Wam jak zwykle w cotygodniowym subiektywnym przeglądzie wydarzeń. Sprawdźcie, co przygotowała dla Was aglomeracja śląska.  

Sztab WOŚP Zabrze oraz Bieg Pluszaka działający przy Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży "Wielka Flota Zjednoczonych Sił" serdecznie zaprasza wszystkich na II Zabrzański Bieg Orkiestrowy - "Bieg dla WOŚP", który odbędzie się 13. stycznia w Zabrzu przy ul. 3 Maja 22. W tym dniu rozpoczną się biegi na dystansie 3 km (nie ma limitu wieku) oraz nordic walking, więc mile widziani są rodzice z dziećmi. Wszystkie informacje dostępne są tutaj http://bit.ly/2mpimMY.

Warownia Pszczyńskich Rycerzy w Pszczynie przy ul. Bielskiej 50 13. stycznia zaprasza na bajkowe spotkanie z Dziadkiem Mrozem, który przybędzie do zamku, by opowiedzieć Gościom historie o dawnych czasach. Wśród pozostałych atrakcji, m.in. malowanie na szkle. Będzie ciekawie, więc przybywajcie. Więcej informacji znajdziecie tutaj http://bit.ly/2FpakeR​.

 

Lubicie dobre kino? Wasze dzieci są dla Was najważniejsze? Jeśli tak, a do tego zależy Wam na wspieraniu ich rozwoju oraz rozwijaniu włąsnych umiejętności wychowawczych. Zatem wyjątkowy seans filmowy, który odbędzie się już 13. stycznia w Gliwicach na ul. Dolnych Wałów 3. będzie odpowiednią formą rozrywki dla całej rodziny. Po każdym pokazie odbędą się wyjątkowe i oryginalne warsztaty (prowadzący Dagmara Suma i Marcin Drzazga). Będzie ciekawie i twórczo. Zapraszamy wszystkich rodziców do zapoznania się ze szczegółami http://bit.ly/2AOsqDF​.  

Będzie się działo. Finał WOŚP odbędzie się już 14. stycznia w klubie i na Ryneczku oś. "K" w Tychach (plac Korfantego 1). W ramach akcji uczestnicy mogą wziąć udział m.in. w degustacji posiłków w Stadionova Restaurant, mogą odbyć konsultacje z trenerem psów w ramach akcji Przyjaciel Psa - Bezstresowe Wychowanie. Dla koneserów starych aut organizatorzy przygotowali wystawę zabytkowych samochodów pod nazwą Tyski Ruch Klasyków. Więcej informacji znajdziecie też tutaj http://bit.ly/2CQOteP​.   

II Jubileuszowy koncert "Małego Śląska" z okazji Dnia Babci i Dziadka już 14. stycznia o godz. 18:30. Jeśli więc chcecie spędzić ten wyjątkowy czas z swoimi dziadkami, przyjdźcie do Radzionkowa na Plac Jana Pawła II 2. Obecność obowiązkowa, a wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie u nas http://bit.ly/2mq6r1f​.

 

Wilk, Koza i Koźlęta, spektakl na podstawie baśni Braci Grimm w humorystycznej wersji w której Wilk, stary bluesman, cierpi na przewlekły katar. Ta przykra dolegliwość sprawia, że nie potrafi wyczuć zdobyczy a co za tym idzie - jest pierońsko głodny. Los jednak jest dla niego łaskawy i Wilk przypadkiem znajduje zagrodę pełną malutkich, bialutkich, śliczniutkich i smaczniutkich kózek. Czy będzie z tego uczta o jakiej nawet nie marzył? O tym przekonacie się sami, przychodząc na przedstawienie 14. stycznia do Katowic na ul. Armii Krajowej 40. Więcej o tym u nas http://bit.ly/2EwrE0g.   

To kilka z najciekawszych propozycji, jakie wybraliśmy dla Was na ten weekend. Jeśli jednak macie już jakieś plany, jak spędzić wolny czas z dziećmi, podzielcie się tym z nami.  

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę