Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Artykuły CO ROBIĆ W WEEKEND 13-14.01. W STOLICY

CO ROBIĆ W WEEKEND 13-14.01. W STOLICY

SUBIEKTYWNY PRZEGLĄD WYDARZEŃ W WARSZAWIE

​Kolejny weekend styczniowy przed nami. To pretekst, aby znów spędzić czas w gronie rodziny w atmosferze dobrej zabawy. Kino, teatr a może jeszcze coś innego? Każdy niech wybierze to, co go najbardziej interesuje. My przedstawiamy Wam własne wybrane propozycje. Zapraszamy na subiektywny przegląd wydarzeń, a Wy sprawdźcie, co przygotowała stolica. 

Ambroży Kleks – doktor filozofii i medycyny, magister spraw zmyślonych i wiedzy niepojętej, sławny mędrzec, dziwak i podróżnik, uczeń wielkiego doktora PajChiWo – ogłasza nabór do słynnej Akademii. Zaprasza wszystkie dzieci od lat 7 na sztukę teatralną. Zabierzcie ze sobą dobry nastrój i przybądźcie z rodzicami już 13. stycznia na ul. Głębocką 66. Więceej informacji znajdziecie tutaj http://bit.ly/2qNZvQd.

Jeśli Wasze pociechy godzinami przesiaduje przy komputerze i uwielbia programować, możecie zaprowadzi je na warsztaty. Miel widziane są dzieci od 8. roku życia, które mają miejsce już 13. stycznia na ul. Estrady 112. Więcej informacji przeczytacie tutaj http://bit.ly/2mlJmNj​. 

Elżbieta i Witold Szwajkowscy, autorzy książek dla dzieci, na przykładzie swoich publikacji pokażą, jak można w praktyce wykorzystać rymowane teksty do edukacyjnych zabaw z dziećmi. Na spotkanie zapraszamy 13. stycznia na ul. Powstańców Śląskich 44. Po dalsze szczegóły zapraszamy do nas http://bit.ly/2Ddtow3.

Po raz kolejny rusza WOŚP! Podczas 26. finału odbędą się wyjątkowe wortkowo rolkowe warsztaty, a pieniądze z wypożyczenia wrotek zostaną przekazane na działanie fundacji Jerzego Owsiaka. Wrotkarnia RollerDisco zaprasza więc do wspólnej zabawy i wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wszystko już 14. stycznia na ul. Połczyńskiej 115. Tutaj poznacie szczegóły http://bit.ly/2CPqUmx.  

Już 14. stycznia na ul. Belwederskiej 44 A odbędzie się jedyny w swoim rodzaju seans bajek kliszowych z muzyką na żywo, czyli Bajkowanie! Patryk, tata Kaliny - z niemałą pomocą dziewczynki - imitując głosy postaci i tworząc na żywo ścieżkę dźwiękową, zilustruje (a może opowie na nowo) stare historie zrealizowane w latach 70. i 80. na kliszy filmowej. Będzie to niezapomniane wydarzenie dla całej rodziny. Po więcej informacji zapraszmy tutaj http://bit.ly/2CWRPAR.   

To jedynie wybrane spośród wielu propozycje wydarzeń dla dzieci, jakie organizuje Warszawa. Jeśli jednak Wy macie jakieś inne propozycje spędzenia tych dwóch dni z dziećmi, podzielcie się tym z nami. 

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę