Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Artykuły CO ROBIĆ W WEEKEND 20.-22.10.2017 W STOLICY

CO ROBIĆ W WEEKEND 20.-22.10.2017 W STOLICY

CZYLI SUBIEKTYWNY PRZEGLĄD WYDARZEŃ W WARSZAWIE

Przed nami jesienny weekend. Zapowiada się, że pogoda nie będzie nas rozpieszczała promieniami słonecznymi. Co jednak robić, aby ten czas zagospodarować i miło spędzić czas z dziećmi? Mamy dla Was propozycje, które z pewnością się spodobają. Co, gdzie i za ile można zrobić z dzieckiem w stolicy? Wybrać się do kina, na zajęcia plastyczne lub jeszcze coś innego. Zapraszamy na subiektywny przegląd wydarzeń.  

Z ogromną przyjemnością chcemy zapowiedzieć, że 20. października do Biocultura Cafe odbędzie się spektakl „Benio w opałach” w wykonaniu Teatru TAK (Theatre Art Kids), łączącego sztukę z edukacją najmłodszych (dialogi są odgrywane w języku angielskim). Historia dwóch zabawnych żabek i pewnej nieznośnej muchy o imieniu Sio wzbudzi radość nie tylko wśród najmłodszej widowni. Więcej informacji tutaj http://bit.ly/2hRLgCk

Młody Naukowcu – Wizjonerze – Odkrywco! Przyszłość jest w Twoich rękach! Masz niepowtarzalną okazję przenieść się do fantastycznego świata, gdzie wszystko jest możliwe. Poznasz z nami bohaterów z "Bajek Robotów", szalonych wynalazców i konstruktorów. Wspólnie z innymi stworzysz inną rzeczywistość, zawieszoną w przestrzeni międzyplanetarnej gdzieś pomiędzy „nie wiadomo kiedy” a „co by było gdyby”. 20. paździenika zapraszamy do Centrum Sztuki Współczesnej na warsztaty, podczas których dzieci rozwijają swoją kreatywność. Więcej informacji znajdziecie tutaj http://bit.ly/2xb4Wrq

Za oknami jesień, plucha. To czas, który nie sprzyja częstym zabawom na świeżym powietrzu. Jest jednak na to sposób – zajęcia sensoplastyczne, które odbędą się 21. października w Klubie „W Trakcie”. Dziecko w ich trakcie poznaje otoczenie różnymi zmysłami – zapachem czy dotykiem. Więcej szczegółów tutaj http://bit.ly/2xQsRR9.

Lubicie wspólne spędzanie czasu przy grach planszowych? To doskonały pomysł na rodzinne spotkania. Nic prostszego. Trzeba tylko przyjść na PGE Narodowy 21. października i zaprosić dzieci do wspólnej zabawy. Więcej informacji tutaj http://bit.ly/2yyvJRi.   

Jeśli w Waszym domu jest uzdolnione dziecko, które pasjonuje się rękodziełem, to zapraszamy 21. października na ul. Blokową 1 w Warszawie na warsztaty decoupage, podczas których Wasi milusińscy wykonają lampiony. Dzięki nim ogrzejecie się w długie zimowe wieczory. Więcej informacji znajdziecie tutaj http://bit.ly/2xPqxFk.  

Dla tych, co kochają projektowanie mamy propozycję wzięcia udziału w warsztatach, gdzie wspólnie z profesjonalnymi projektantami z różnych dziedzin. Wasze dziecko będzie mogło więc wybrać sobie, to co najbardziej lubi. Zapraszamy 21. października do Państwowego Muzeum Etnograficznego. Więcej informacji tutaj http://bit.ly/2glj5v8.  

Lubicie baśniową krainę z „Tysiąca i jednej nocy”? chcecie, aby Wasze dziecko na chwilę przeniosło się w świat magii? Zabierzcie swoją pociechę na spektakl pt. „Cudowna lampa Alladyna”. Zapraszamy 21. października do Teatru Capitol. Więcej informacji tutaj http://bit.ly/2gmJPeC.

21. października zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami do Narodowego Instytutu Audiowizualnego na wzruszający film pt. „Ernest i Celestyna” o przyjaźni na przekór wszystkiemu, o życiu pod prąd i sile miłości, która łamie największe przeszkody. Więcej informacji tutaj http://bit.ly/2yz9Kdi

Najmłodszych widzów Iluzjonu wraz z opiekunami prezentujemy nową odsłonę cyklu MAŁY ILUZJON - KLASYKA DZIECIOM. 22. października na Starym Mokotowie zapraszamy na Koncert muzyki iberoamerykańskiej – interaktywny koncert muzyki klasycznej. To wspaniała zabawa przy muzyce iberoamerykańskiej dla całej rodziny. Więcej informacji znajdziecie tutaj http://bit.ly/2yWMtmW.

Serdecznie zapraszamy na rodzinne warsztaty budowy karmników do Qlka Cafe, które odbędą się odbędą się 22 października. Ten czas będzie doskonałą okazją, żeby spędzić twórczo chwile z własnym dzieckiem, porozmawiać o przyrodzie i zrobić coś razem dla naszych braci mniejszych. Zapraszamy po więcej informacji tutaj http://bit.ly/2gToUk1.

Powyższ lista to klika z wielu propozycji wydarzeń dla dzieci w Warszawie. A może Wy macie już zaplanowany ten czas? Podzielcie sie z nami swoimi propozycjami na niezapomniany weekend z dziećmi.

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę