Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Artykuły CO ROBIĆ W WEEKEND 27.-29.10.2017 NA ŚLĄSKU,

CO ROBIĆ W WEEKEND 27.-29.10.2017 NA ŚLĄSKU,

CZYLI SUBIEKTYWNY PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA ŚLĄSKU

Zbliża się weekend, czas więc zaplanować wspólny wolny czas w gronie rodzinnym. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, jak spędzić te chwile z dzieciakami, zobaczcie, co ciekawego dzieje się na Śląsku. Zapraszamy na nasz subiektywny przegląd wydarzeń dla dzieci.

 

 

W Parku Śląskim w Chorzowie 27. października odbędzie się impreza w halloweenowym klimacie dla najmłodszych. Milusińskich zapraszamy na wszelkiego rodzaju zabawy. Dzieci mogą się przebrać za wiedźmy, czarownice i inne stwory. Ogranicza je tylko wyobraźnia. Więcej informacji przeczytacie tutaj http://bit.ly/2zOpBDb.

Filharmonia Śląska i Silesia Adventure Sports postanowili połączyć muzykę klasyczną z aktywną rekreacją. Wynikiem tych działań jest gra miejska „Gdzie jest Maestro?” towarzysząca X Międzynarodowemu Konkursowi Dyrygentów im. Grzegorza Fitelberga. Biorąc udział w grze terenowej 28. października o godzinie 10.00, wcielicie się w członków rodziny Maestra i wyruszycie na jego poszukiwania. Przewidziano nagrody dla trzech najlepszych drużyn. Więcej informacji znajdziecie tutaj http://bit.ly/2gA81dE.

"Jaś i Małgosia" to klasyczna baśń braci Grimm, którą w Teatrze Dormana już 28. października zobaczycie w uroczej, rozśpiewanej i roztańczonej interpretacji. „Jaś i Małgosia” w wersji przygotowanej przez Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie z odrobiną nauki i mnóstwem dobrej zabawy to wspaniała propozycja dla najmłodszych. Spektakl jest łatwy w odbiorze i spodoba się już trzylatkom, których serdecznie zapraszamy wraz z rodzicami. Więcej informacji znajdziecie tutaj http://bit.ly/2y57iYw.  

Wybierzcie się ze swoimi dziećmi na spotkanie z Górnym Śląskiem – jego tradycjami, zwyczajami i obyczajowością. W Zamku Piastowskim 28. października będziecie mieli okazję zapoznać się bogactwem kulturowym naszego regionu. Zabawa i edukacja gwarantowana. Więcej informacji tutaj http://bit.ly/2i1MtHp

„Kopciuszek” to pierwsza produkcja przygotowana przez stowarzyszenie na rzecz wspierania osób uzdolnionych artystycznie „MusicALL”. Klasyczną historię w musicalowej odsłonie obejrzycie już w niedzielę 29. października w Chorzowskim Centrum Kultury. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piosenki i tańca. Więcej informacji tutaj http://bit.ly/2yHkXZX.

HERBATA to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych i najzdrowszych napojów. Zapraszamy wszystkie dzieci od 6-tego roku życia na  w niedziele 29. paździenika o godzinie 10:30 do moodro bistro & cafe. Na warszatach odsłonimy rąbka tajemnicy jakie herbaty powinny pić dzieci i jak często, Skosztujemy 12 różnych herbat i zagłosujemy na królową herbat. Będzie smacznie i aromatycznie. Więcej informacji tutaj http://bit.ly/2yHJe27

Oto nasze propozycje na wolny weekend z dzieciakami. A może Wy już macie jakieś swoje plany? Podzielcie się z nami najciekawszymi wydarzeniami ze Śląska, w których będziecie uczestniczyć. 

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę