Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Artykuły CO ZROBIĆ, ABY W TYM ROKU ZNALEŹĆ POD CHOINKĄ NIE JEDNĄ, A CZTERY GWIAZDKI?

CO ZROBIĆ, ABY W TYM ROKU ZNALEŹĆ POD CHOINKĄ NIE JEDNĄ, A CZTERY GWIAZDKI?

Pragniesz w tym roku spędzić święta w hotelu bez konieczności planowania menu na świąteczny stół i wielogodzinnych zakupów? Marzysz, aby przyjechać na przysłowiowe „gotowe” do miejsca, które zadba o Twój komfort i świąteczną atmosferę, pyszne jedzenie podczas kolacji wigilijnej oraz rozrywkę dla Twoich dzieci inną niż smartfon czy telewizja? Chcesz zapewnić swoim dzieciom przeżycia świąteczne, które będą po latach wspominać z wypiekami na policzkach, a sobie choć chwilę na myślenie o niebieskich migdałach?

Jeżeli obecnie przeszukujesz „Internety” w poszukiwaniu pomysłu na świąteczną przerwę od codzienności, polecamy Ci święta w hotelu Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą. Proponujemy kilka dni rodzinnego wypoczynku bez obowiązków i poczucia winy, za to w 4-gwiazdkowym komforcie i z atrakcjami, które uczynią nadchodzące święta czasem przyjemnym i niezapomnianym dla całej rodziny. Tylko dobre emocje, tylko miłe wrażenia.

My, Zespół Holiday Inn w Józefowie, zorganizujemy Święta dla Ciebie i Twoich najbliższych – wyczarujemy atmosferę, w której połączymy tradycję obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia z wypoczynkiem i rozrywką. Już po przekroczeniu progu hotelu poczujesz, czym jest gościnność w Holiday Inn Józefów! Przecież hotel Holiday Inn w Józefowie istnieje, aby spełniać marzenia swoich Gości – kochamy widzieć radość w Waszych oczach.

Święta to przede wszystkim spotkanie przy tradycyjnym wigilijnym stole, podziękowanie sobie za wspólny kolejny rok, złożenie życzeń, podzielenie się opłatkiem i dobrym słowem. W naszej restauracji Twoja rodzina będzie mieć własny świąteczny stół, a w rozbudowanym bufecie świątecznym znajdzie się 12 najlepszych specjałów kuchni polskiej tradycyjnie związanych z Wigilią. W kolejne dni również królować będzie świąteczna kuchnia polska, a śniadania i brunch, oczywiście, są w pakiecie.

W dzień poprzedzający Wigilię aktorzy teatru dziecięcego przygotują spektakl o przygodach Świętego Mikołaja i jego elfach, zaś w wigilijny wieczór hotel odwiedzi prawdziwy Święty Mikołaj, który zajedzie do nas saniami, aby obdarować najmłodszych prezentami.

Na każdym kroku będziemy budować świąteczną atmosferę poprzez efektowne dekoracje oraz świąteczną muzykę instrumentalną na żywo. Wspólne tworzenie ozdób, pierników, witraży… zaplanowaliśmy szereg warsztatów plastycznych, aby pochłonąć uwagę dzieci. Z myślą o najmłodszych przygotujemy także dodatkową (oprócz standardowego Kid`s Corner) specjalnie zaaranżowaną bawialnię z multimedialnym urządzeniem do gier knoocer, samochodzikami czy basenem z kulkami. Oczywiście, animatorki będą czuwać nad zabawą maluchów, angażując je w kolejne gry i zabawy, a także ułatwiając dzieciom nawiązywanie relacji z rówieśnikami.

W kodzie DNA naszego hotelu zapisana jest miłość do dzieci. Wiemy, że każdy wyjazd z dziećmi na święta i na wakacje to pakowanie stosu ubrań, zabawek i przydatnych sprzętów, o psie nie wspominając... Dlatego w Holiday Inn w Józefowie każdy rodzic ma zapewniony bezpłatnie cały zestaw konkretnych udogodnień, takich jak: łóżeczka dziecięce, pościel, zabezpieczenia kontaktów i rogów mebli, wanienki, podgrzewacze do butelek i inne (pobierz listę z www.holiday.aquila.pl/PL/dla_dzieci).

Goszcząc w Holiday Inn w Józefowie, z pewnością oprócz odpoczynku wewnątrz hotelu, na przykład w SPA lub na basenie z saunami i Jacuzzi, możesz mieć ochotę obejrzeć okolicę i zaczerpnąć świeżego powietrza. Hotel położony jest w ładnym przyrodniczo miejscu – idealnym na zimowy spacer po lesie czy wzdłuż rzeki. Skorzystasz także z ogrzewanej strzelnicy golfowej na świeżym powietrzu w Golf Park Józefów. Jeżeli potrzebujesz w między czasie doładować swój samochód elektryczny ucieszy Cię fakt, że w Holiday Inn w Józefowie zrobisz to bezpłatnie w ramach Tesla Destination Charging Station.

Jeżeli jednak masz ochotę na słodkie lenistwo z książką w ręku, to odnajdziesz spokój w jednym z naszych przytulnych pokoi lub w klimatycznym barze kominkowym Fornax wyposażonym w kilkadziesiąt ciekawych książek dla dorosłych i dzieci. Skwierczący w kominku ogień, zapach piernika i grzanego wina, wygodne sofy i fotele, klimatyczne lampy, świąteczna muzyka w tle, zarys lasu o zmroku za przeszkloną ścianą i Ty… poczuj radość ze Świąt w Holiday Inn Józefów!

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę