Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Szkoły rodzenia Szkoła Rodzenia "Dobry Początek"

Opis firmy

Szkoła Rodzenia „Dobry Początek” istnieje od 2002 roku. Zajęcia prowadzą doświadczone położne pracujące na sali porodowej i oddziale położniczym w Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsku (dawny Szpital Wojewódzki).

 

 

 

Od momentu powstania w naszej szkole przygotowało się do porodów, w tym do porodów rodzinnych ponad. 1000 par. Tworząc Szkołę Rodzenia widzieliśmy potrzebę wspomagania i wspierania nie tylko kobiet ciężarnych, ale także ich partnerów, przygotowania do kontaktu z nienarodzonym dzieckiem, porodu rodzinnego i wspólnego podejmowania ról rodzicielskich.

 

 

 

Równie ważny jest zakres przygotowania do realizacji zadań, jakie stawia przed osobami bliskimi dziecku jego najwcześniejszy okres życia, dlatego do współpracy zaproszono specjalistów z różnych dziedzin – lekarza pediatrę, logopedę, ratowników medycznych oraz fizjoterapeutów (jako jedyna szkoła w trójmieście prowadzimy zajęcia z zakresu profilaktyki wysiłkowego nietrzymania moczu w ciąży i po porodzie).

 

Godziny otwarcia

pon, śr 16:30-18:30

Cennik

Informacje nie został uzupełnione

Promocje

Aktualnie brak aktywnych promocji, zapraszamy wkrótce
 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Witaj,

  Polecam firmę [nazwa]. Opis i bliższe informacje na jej temat, znajdziesz pod adresem:

  [link]

  …............................

  Pozdrawiamy,

  Zespół aktywnedzieciaki.info


   

   

   

 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest ANRA Radosław Chwaściński i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.

 • Zgłoś błąd: 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę