Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Turystyka, Zajęcia dodatkowe, Urodziny, Półkolonie Centrum Tańca Szczepan

Opis firmy

Centrum Tańca Szczepan S.C. działa w pomorskim środowisku kulturalnym od 1990 roku.

Właścicielami firmy są Zofia Szczepan (ukończony kurs kwalifikacyjny II stopnia (Nr 3631) z dziedziny taniec Ministra Kultury i Sztuki w 1984 r.) i Olaf Szczepan (dyplomowany absolwent Szkoły Tańca Królestwa Brytyjskiego UKA), Wice Mistrzowie Polski w 10 tańcach, Wice Mistrzowie Krajów Socjalistycznych w tańcach latynoamerykańskich, zawodowi nauczyciele i trenerzy tańca sportowego.

Działamy jako niepubliczna placówka oświatowo - wychowawcza, prowadząc taneczne zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w szkołach podstawowych. Wszyscy nasi nauczyciele posiadają wykształcenie wyższe – pedagogiczne, co jest jednym z bardziej istotnych założeń Centrum Tańca Szczepan. Twórcom programu zależy, aby pracownicy tej instytucji mieli odpowiednie (pedagogiczne) podejście do dzieci z którymi na co dzień współpracują.

Misja firmy to propagowanie tańca wśród najmłodszych dzieci jako aktywna metoda spędzania wolnego czasu oraz masowa popularyzacja wszystkich form, tanecznych. Ponadto prowadzimy zajęcia taneczno - ruchowe dla dzieci w wieku przedszkolnym zarówno w przedszkolach jak i na naszej sali. Tego typu zajęcia cieszą się coraz większą popularnością.

Organizujemy rónież tematyczne kolonie i półkolonie zarówno latem jak i zimą, które cieszą się niesłąbnącą popularnością.

W Centrum Tańca Szczepan można również wyprawic dzicku fantastyczne urodzinki :)

Centrum Tańca Szczepan to nie tylko zajęcia dla dzieci ale również dla dorosłych. Prowadzimy liczne kursy tańca towarzyskiego, jak również przygotowanie pierwszego weselnego tańca. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)

 Odtwórz film, wybierając z listy:

 • 1 video - kliknij i zobacz
 • 2 video - kliknij i zobacz

Cennik

Informacje nie został uzupełnione

Promocje

Aktualnie brak aktywnych promocji, zapraszamy wkrótce

Inne firmy w pobliżu

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Witaj,

  Polecam firmę [nazwa]. Opis i bliższe informacje na jej temat, znajdziesz pod adresem:

  [link]

  …............................

  Pozdrawiamy,

  Zespół aktywnedzieciaki.info


   

   

   

 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest ANRA Radosław Chwaściński i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.

 • Zgłoś błąd: 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę