Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Artykuły INSPIRACJE NA PREZENT GWIAZDKOWY DLA DZIEWCZYNKI

INSPIRACJE NA PREZENT GWIAZDKOWY DLA DZIEWCZYNKI

Okres przedświąteczny to czas prezentowej gorączki. Zwłaszcza, gdy chodzi o zakup prezentu dla dziewczynki – jego znalezienie może być nie lada wyzwaniem. Zabawka dla młodej damy powinna z jednej strony zapewniać jej świetnie spędzony czas, a z drugiej wpływać pozytywnie na rozwój pociechy. Czym zatem kierować się przy wyborze prezentu gwiazdkowego dla dziewczynki? Jaki prezent dla córki, chrześnicy bądź wnuczki wybrać? W poniższym artykule znajdziesz najciekawsze propozycje podarunków, które staną się świątecznym hitem!

 

Zabawa w sklep i gotowanie

Dzieci w wieku przedszkolnym uwielbiają zabawę polegającą na wcielaniu się w role dorosłych. Zwłaszcza dziewczynki upodobały sobie naśladowanie mam przygotowujących posiłki w kuchni lub pracowników sklepów, w których wspólnie z rodzicami robią zakupy. Nie dziwi więc popularność zabawek umożliwiających odgrywanie scenek kuchennych lub sklepowych w zaciszu dziecięcego pokoju. Najbardziej rozchwytywane są one głównie w okresie świątecznym – efektowne kuchnie drewniane dla dzieci i stoiska sklepowe będą nie lada niespodzianką dla każdej aspirującej szefowej kuchni lub skrupulatnej kasjerki. Ogromną radość obdarowanym prezentem gwiazdkowym dziewczynkom sprawią przede wszystkim kolorowe, wieloelementowe zestawy, doskonale imitujące prawdziwe wyposażenie kuchni lub sklepu. Proponowane przez nas zestawy składaj się z rozmaitych elementów – od kuchennych piekarników i naczyń po sklepowe wagi i półki na owoce czy warzywa. W naszej ofercie zgromadziliśmy wyjątkowo estetycznie i trwale wykonane zabawki z drewna, które umożliwiają bezpieczne i kreatywne naśladowanie ról dorosłych.

Ponadczasowe domki dla lalek

W kategorii kultowych zabawek dla dziewczynek równych nie mają sobie ponadczasowe drewniane domki dla lalek. Właśnie te wykonane z drewna na stałe wpisały się w wystrój dziecięcych pokoików, a ich niepowtarzalny urok sprawia, że często przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Nie bez powodu – starannie wykonane domki to wymarzona zabawka, która uczy i rozwija jednocześnie. Samodzielna aranżacja pomieszczeń stanowi najlepszy sposób na kształtowanie zmysłu estetyki i wyobraźni przestrzennej. Udekorowane przez dziewczynkę wnętrza domku dla lalek, pozwolą jej wczuwać się w role dorosłych, naśladować zachowania z ich życia, nabierając przy tym cennych umiejętności społecznych. To jednak nie wszystko – drewniany domek dla lalek, podarowany jako prezent dla dziewczynki, szybko stanie się miłą dla oka ozdobą jej pokoiku. Pomogą w tym modele domków, które z przyjemnością przedstawiamy w naszej ofercie. Wśród nich znaleźć można kolorowe, wieloelementowe domki, składające się z pięter, schodów i tarasów – które jak w prawdziwym domu, można swobodnie aranżować. Służą temu miniaturowe wersje mebelków, w tym szaf, łóżek, stolików, krzeseł oraz niezbędnych sprzętów AGD.

Dla małych dam

Zabawa w kuchnię lub sklep czy aranżowanie domku dla lalek to nie jedyne zajęcia, które upodobały sobie dziewczynki. Nie od dziś wiadomo, że niemal w każdej z nich drzemie mała księżniczka, której ogromną radość sprawią wszelkie akcesoria, pozwalające poczuć się jak prawdziwa dama. W tym celu, jako prezent gwiazdkowy dla dziewczynki, doskonale sprawdzą się takie urocze drobiazgi jak choćby kolorowe torebki, komplety koralików do nawlekania, szkatułki na biżuterię, drewniane toaletki czy kosmetyczki z lusterkiem.

Szukasz pomysłu na gwiazdkowy prezent dla dziewczynki? Więcej trafionych inspiracji znajdziesz w ofercie sklepu ZieloneZabawki.pl

 

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę