Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Restauracje, Turystyka, Sport i rekreacja, Zabawa, Hotele i Pensjonaty HOTEL GOŁĘBIEWSKI KARPACZ

Opis firmy

Hotel Gołębiewski w Karpaczu położony jest na wysokości około 800 m n.p.m. u podnóża najwyższego szczytu gór Karkonoszy – Śnieżki. Ze względu na swoje położenie i przepiękną panoramę gór jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.
Bogata oferta atrakcji hotelowych takich jak: Park Wodny Tropikana (kompleks basenów, saun, jacuzzi i zjeżdżalni), Alipne Coaster, Zjeżdżalnia Pontonowa, Karuzela Pontonowa, Przejażdżka Kucykami,  Kręgielnia, Salon Gier, Klub Nocny, Klub dla Dzieci, Scena Teatralna pozwoli na fantastyczne spędzenie czasu. Stanowi on doskonałe miejsce relaksu i wypoczynku dla gości indywidualnych z rodzinami, a także konferencyjno - biznesowych.

Obiekt dysponuje 880 pokojami - część z nich to apartamenty i pokoje typu studio.
Bezprzewodowy Internet jest dostępny w Restauracji Zielonej, Restauracji Czerwonej, Kawiarni Patio oraz w Klubie dla Dzieci.

Oferta dla naszych najmłodszych Gości:
Codziennie poranki bajkowe dla najmłodszych. Sala z zabawkami, mini basenem z kulkami, kształtkami rehabilitacyjnymi, tablicami, kolorowymi pufami, miejscem do rysowania. 
Moderowane zajęcia plastyczne i techniczne dla dzieci codziennie w godzinach od 9.00 do 17.00. Organizujemy również w wybrane dni zajęcia kulinarne w specjalnie do tego przygotowanej Sali dla Dzieci. 
W hotelu znajduje się specjalny pokój dla mamy z dzieckiem w którym znajduje się przewijak, wygodny fotel do karmienia, mikrofalówka i podgrzewacz do butelek.
Restauracja dla Dzieci znajduje się na poziomie 2. W Smakolandii oferujemy napoje, bufet ciepłych i zimnych przekąsek, bufet deserów. 
Dzieci do lat 5 zapraszamy na zajęcia pod opieką osób dorosłych.

Godziny otwarcia

24 h

Cennik

Informacje nie został uzupełnione

Promocje

Aktualnie brak aktywnych promocji, zapraszamy wkrótce

Inne firmy w pobliżu

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Witaj,

  Polecam firmę [nazwa]. Opis i bliższe informacje na jej temat, znajdziesz pod adresem:

  [link]

  …............................

  Pozdrawiamy,

  Zespół aktywnedzieciaki.info


   

   

   

 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest ANRA Radosław Chwaściński i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.

 • Zgłoś błąd: 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę