Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Restauracje, Turystyka, Kultura, Hotele i Pensjonaty Olandia

Opis firmy

Olandia to bajkowo położony nad Jeziorem Kuchennym w miejscowości Prusim zabytkowy zespół dworsko - parkowy, zrewitalizowany na obiekt turystyczny.

 

Piękne lasy i jeziora oraz pofałdowana, polodowcowa rzeźba terenu Krainy 100 Jezior stanowią dla Olandii i jej Gości olbrzymi zasób atrakcji naturalnych.

 

W Olandii na obszarze 6 ha znajdują się następujące budynki:

 

Dwór – to serce majątku, które jest datowane na 1730 rok. Znajduje się tutaj 8 olenderskich pokoi tematycznych, Recepcja, piękna myśliwska Biblioteka z kominkiem i stołem bilardowym, Sala Tulipanowa z wyjściem na taras i widokiem na jezioro oraz Restauracja. Można tutaj skosztować potraw gotowanych w oparciu o tradycyjne receptury z wykorzystaniem produktów z najbliższych okolic. Uzupełnieniem pysznego menu jest chleb wypiekany w tutejszym tradycyjnym piecu chlebowym oraz wędliny i ryby wędzone w wędzarni przy plaży.

 

Spichlerz – to piękny budynek, blisko wjazdu głównego, który pochodzi z 1844 roku. Znajduje się tu Olenderska Zdrowotnia, w któej można się zrelaksować, a tuż obok również Winiarnia z kilkudziesięcioma winami z całego świata. Znajduje się tutaj także 14 pokoi gościnnych.

 

Kamiennik – w pochodzącym z 1847 roku budynku, równie pięknym jak Spichlerz, znajduje się 38 pokoi gościnnych.

 

Stodoła Fryzyjska – to zdecydowanie największy budynek folwarku, w którym oprócz dużej kuchni znajduje się bardzo duża sala wielofunkcyjna przeznaczona na różnego rodzaju spotkania i imprezy. Do Sali dobudowana jest szklana kopuła, przez którą doskonale widoczne jest niemal graniczące z nią jezioro, a także zachody słońca.

 

W Olandii nikt nie zazna nudy. Do dyspozycji Gości znajduję się także: Skansen Miniatur, 160 letni wiatrak typu Holender, mini ZOO, plac zabaw, boisko wielofunkcyjne, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej, plaża, miejsce na ognisko, pole do mini golfa. Można tutaj również korzystać z rowerów, sprzętu wodnego oraz wielu innych atrakcji, które pozwolą spędzić bardzo przyjemnie czas.

 

Ciekawą propozycją są także przejażdżki na kucyku dla najmłodszych oraz jazdy konne i bryczką po Krainie 100 Jezior..

 

Kraina 100 Jezior dysponuje wieloma wyznaczonymi trasami rowerowymi, pieszymi czy też konnymi. Można iść na grzyby po drodze mijając kolejny rezerwat, czy też punkt widokowy.

 

Olandia jest idealnym miejscem dla Rodzin z Dziećmi, jako, że już 6 rok z rzędu otrzymała certyfikat Hotelu Przyjaznego Rodzinie dysponując tym samym wieloma udogodnieniami dla Rodzin z Dziećmi.

 

Ponadto jest to piękne miejsce na bajkowe śluby i wesela, ale także spotkania integracyjne czy też konferencje. Każdy Gość w Olandii znajdzie coś dla siebie – Olandia jest dla Wszystkich!

 

Godziny otwarcia

7 - 20

Cennik

Informacje nie został uzupełnione

Promocje

Aktualnie brak aktywnych promocji, zapraszamy wkrótce
 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Witaj,

  Polecam firmę [nazwa]. Opis i bliższe informacje na jej temat, znajdziesz pod adresem:

  [link]

  …............................

  Pozdrawiamy,

  Zespół aktywnedzieciaki.info


   

   

   

 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest ANRA Radosław Chwaściński i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.

 • Zgłoś błąd: 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę