Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Artykuły NINJAGO CITY ZNÓW W NIEBEZPIECZEŃSTWIE

NINJAGO CITY ZNÓW W NIEBEZPIECZEŃSTWIE


Niebawem rusza kolejna mega produkcja filmowa „LEGO Ninjago: Movie”. Będzie to pełnometrażowy film dla całej rodziny, w którym na nowo odradza się motyw zła i dobra stojących po przeciwnej stronie barykady. Premiera odbędzie się 22 września 2017 roku.  

Sześcioro nastolatków Lloyd, Jay, Kai, Cole, Zane i Nya w dzień chodzą do szkoły ze swoimi rówieśnikami i prowadzą normalne życie, a w nocy przeistaczają się w wojowników Ninja. Wszyscy, pod wodzą starego mistrza Wu, stają do walki o ich dom na wyspie Ninjago City. Chcą za wszelką cenę ochronić ten teren. Młodzi bohaterowie, stając się protagonistami, muszą unicestwić antagonistycznego Lorda Garmadona, który zagraża wielu ludziom. Sytuacja zaczyna się komplikować, gdy Lloyd dowiaduje się, że ów złoczyńca jest jego synem. Pojawiają się dylematy oraz odwieczna walka dobra ze złem. Kto zwycięży tym razem? Przekonajcie się sami, idąc do kina.     

Przy tej okazji firma Lego znów przypomina o sobie swoim małym i dużym fanów. Twórcy obrazu postanowili przedłużyć żywotność fabuły i stworzyć serię produktów inspirowaną bohaterami obrazu. Wszystko po to, aby po obejrzeniu filmu, dziecko mogło przenieść się w świat robotów i maszyn, stając się budowniczym. Dzięki temu, może przeistoczyć się na moment jednym ze swoich ulubionych bohaterów, odtwarzając zapamiętane postacie w zaciszu własnego domu.

Dziecko nabywa umiejętności konstruowania. Klocki rozbudzają kreatywność i wyobraźnię. Mały konstruktor ćwiczy też sprawność manualną, spostrzegawczość czy koncentrację. Musi rozpoznać kształt i kolor, dopasować do siebie poszczególne elementy.  Klocki z tej serii są dostępne w sklepie www.krolestwodzieci.pl.

Mało tego, gdy dołączy cała rodzina lub rówieśnicy, integruje się ze sobą kilka pokoleń. Zatem zabawa klockami LEGO to również tak ważna praca w grupie, współdziałanie w zespole, planowanie kolejnych etapów konstrukcji, które uczy cierpliwości, co z powodzeniem można potem wykorzystać w dorosłym życiu. Stanowi więc zajęcie dla wszystkich, które nie tylko bawi, ale też edukuje i wychowuje.   

Któż z nas nie pamięta wielkich, misternie budowanych konstrukcji z klocków? Zabawa była doskonała i wciągała wszystkich niezależnie od wieku. Przypomnijmy sobie te czasy wraz z nową serią LEGO.

 

 

      

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę