Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Wydarzenia Kultura One Woman Show - NIEPRZYKŁADNA

To wydarzenie już się zakończyło, wróć na listę wydarzeń

One Woman Show - NIEPRZYKŁADNA

ikona Data wydarzenia: 2018-05-25

ikona Godzina: 18:00

ikona Adres:

Chemiczna 2, Dąbrowa Górnicza

ikona Cena: 20 zł/bilet

ikona Strona internetowa: http://www.palac.art.pl/pl/wydarzenie/one-woman-show-nieprzykladna-spektakl-z-okazji-dnia-matki

Dostała pracę przez łóżko, po dziewięciu miesiącach awansowała i została mamą... swojego szefa. Nieprzykładna, czyli każda normalna mama!

Z okazji Dnia Matki kilka słów o nieprzykładnym macierzyństwie w wykonaniu Katarzyny Marii Zawadzkiej na podstawie bloga Żanety Odolczyk nieprzykladna.pl. W sposób lekki, inteligentny i zabawny - o macierzyństwie, nie tylko dla mam!

Mama na początkowym etapie swojej życiowej przygody - przeżywająca całą gamę emocji - od euforii po depresję. Zmagająca się z presją otoczenia, bo przecież „kobieta jest stworzona do bycia matką i musi godnie, dumnie, prosto (nie garbimy się, drogie Panie, nawet jak już ręce opadają) i z uśmiechem na twarzy, z uśmiechem, brać na klatę cały ten inwentarz. Mówiąca NIE gonitwie za niedoścignionym perfekcjonizmem - Nie słyszałam jeszcze o żadnym mężu, który umarł z głodu, bo nie miał obiadu do pracy, ani o rodzinie, która przykleiła się do brudnej podłogi. I konfrontująca rzeczywistość z radami życzliwych doradców, zwłaszcza tych bezdzietnych - No wiadomo. Przecież są o tyle mądrzejsi, że się w to nie wpakowali.

Autorka: Żaneta Odolczyk, na podstawie bloga nieprzykladna.pl Scenariusz: Żaneta Odolczyk, Katarzyna Maria Zawadzka Reżyseria i wykonanie: Katarzyna Maria Zawadzka Czas trwania: 60 minut

  • Zamów produkt:
  • Zgłoś błąd: 
Wydarzenie dodano: 2018-05-04 13:41:33, wyświetleń: 383
 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę