Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Wydarzenia Edukacja Otwarte zajęcia matematyczne dla dzieci z okazji urodzin Puchacza Piotra

To wydarzenie już się zakończyło, wróć na listę wydarzeń

Otwarte zajęcia matematyczne dla dzieci z okazji urodzin Puchacza Piotra

ikona Data wydarzenia: 2018-03-10

ikona Godzina: 12:00

ikona Adres:

ul. Nowy Świat 3, Chełm

ikona Wiek dzieci: 3 - 8

ikona Cena: zł/dziecko

 

 

 

 

Już w najbliższą sobotę, 10 marca w Centrum Nauczania MathRiders w Chełmie odbędą się urodziny Puchacza Piotra! W programie mnóstwo atrakcji i matematycznych zabaw dla dzieci. Dla wszystkich zainteresowanych wstęp na zajęcia jest bezpłatny.

Puchacz Piotr to pluszowa pacynka, która towarzyszy dzieciom w odkrywaniu matematycznych zagadnień w placówkach MathRiders w całej Polsce. Już w najbliższy weekend, najmłodsi fani Królowej Nauk będą mieli okazję świętować urodziny bohatera, a także poznać nowe zagadnienia i sprawdzić swoje dotychczasowe umiejętności. Uczniom matematyka kojarzy się zazwyczaj ze skomplikowanymi działaniami i czasochłonnymi zadaniami. Urodziny Puchacza Piotra to jednak świetna okazja, by zmienić takie nastawienie dzieci.

Podczas zajęć MathRiders pokazujemy dzieciom, że matematyka jest wszędzie. Zorganizowanie urodzin Puchacza Piotra to dodatkowe urozmaicenie naszych codziennych zajęć. Chcemy pokazać, że nawet najbardziej skomplikowanych zasad matematycznych możemy nauczyć się w trakcie przyjęcia urodzinowego. Wystarczy, że zadamy dziecku działanie do rozwiązania, używając do tego cukierków czy ulubionych zabawek. Przyniesie to świetne efekty w nauczaniu, a to dlatego, że znacznie chętniej przyswajamy wiedzę, która kojarzy się nam z przyjemnością, a nie ze stresem czy nudą – mówi Małgorzata Grymuza, ekspert MathRiders Polska.

W programie urodzinowego przyjęcia Puchacza Piotra przewidziane są zajęcia plastyczne, konkursy oraz liczne zabawy integracyjne. Nie zabraknie także słodkiej niespodzianki. Wydarzenie rozpocznie się 10 marca od godz. 12:00, w placówce MathRiders przy ul. Nowy Świat 3. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.

 

  • Zamów produkt:
  • Zgłoś błąd: 
Wydarzenie dodano: 2018-03-09 15:08:10, wyświetleń: 77
 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę