Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Wydarzenia Zabawa Światowy Dzień Ochrony Środowiska na Podlasiu

To wydarzenie już się zakończyło, wróć na listę wydarzeń

Światowy Dzień Ochrony Środowiska na Podlasiu

ikona Data wydarzenia: 2017-06-25

ikona Adres:

ul. Odeska 1, Białystok

ikona Cena: zł/dziecko

ikona Strona internetowa: https://www.facebook.com/projektdziewczyny/

25. czerwca 2017 r. po raz trzeci zapraszamy na trawę przy Operze i Filharmonii Podlaskiej gdzie odbędzie się wyjątkowy targ "Śniadanie na trawie", czyli dziew/czyński targ śniadaniowo-rękodzielniczy w ramach Halfway Festival.

"Śniadanie na trawie" to okazja do spotkania się ze współczesnymi rękodzielnikami, wytwórcami naturalnych produktów oraz osobami zafascynowanymi handmade i wegańską kuchnią. 

Podobnie jak w poprzednich latach chcemy stworzyć miejsce, gdzie będzie można zjeść, kupić rękodzieło, pogadać ze znajomymi i nieznajomymi, posiedzieć na trawie, posłuchać muzyki… spotkać się w połowie drogi. 

Do 28 maja 2017 r. przyjmowane są zgłoszenia wystawców. Zapraszamy wszystkich tych, którzy i które gotują wegańsko, tworzą cuda z gliny, materiałów, papieru, włóczki, drutu, kamieni, koralików, plastiku, zgłębili receptury naturalnych kosmetyków, przetworów z ziół i roślin, tych z talentami artystycznymi, ale też tych, którzy mają tysiąc pomysłów w głowie i chcieliby i chciałyby się podzielić swoimi umiejętnościami!

  • Zamów produkt:
  • Zgłoś błąd: 
Wydarzenie dodano: 2017-05-25 15:13:59, wyświetleń: 573
 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę