Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Turystyka, Sport i rekreacja, Zdrowie, Zajęcia dodatkowe, Urodziny Lech Sport

Opis firmy

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko trafiło do szkółki, która specjalizuje się w szkoleniu dzieci oraz  wychowuje je od najmłodszych lat aż do mistrzostwa sportowego – to dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne szkolenia na każdym etapie rozwoju dziecka. Oferujemy szkolenia grupowe i indywidualne. Grupy są dostosowane do wieku i aktualnych umiejętności kursantów. 

 

Organizujemy szkolenia, konsultacje oraz egzaminy na poszczególne stopnie zaawansowania autorskiego programu nauczania Lech Sport. Dziecko, które do nas przyprowadzisz już po pierwszym treningu samo odpowie czy warto było spróbować.Powierzając nam swoje dziecko masz gwarancję bezpieczeństwa. Wśród nas znajdziesz profesjonalnych i doświadczonych instruktorów, którzy realizują szkolenie zgodnie z Autorskim Programem Szkoleniowym Lech Sport. Większość z nas jest absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego. Ponadto cała kadra szkoleniowa posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej podczas wykonywania czynności instruktora i trenera narciarskiego. PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE:

 

Najlepszym sposobem, aby pokazać dzieciom, że jazda na nartach może być ekscytującą zabawą są zajęcia grupowe. Tutaj profesjonaliści pomogą Waszym pociechom systematycznie rozwijać swoje umiejętności jednocześnie opiekując się nimi, gdy Wy będziecie szaleć na stoku. Przeprowadzimy zabawy oraz zapewnimy dodatkowe atrakcje, dzięki którym maluchy nie będą chciały zdejmować nart. Specjalnie dostosowane wyciągi, łagodne zjazdy, dobrze dobrany sprzęt jak i zimowy plac zabaw zapewni, że rodzinny wyjazd będzie świetną zabawą także dla dzieci. 

 

 

AKADEMIA MŁODEGO NARCIARZA:Domeną naszych codziennych spotkań jest rozwijanie i poszerzanie umiejętności narciarskich. Bazując na swoim doświadczeniu oraz programie stworzonym specjalnie dla najmłodszych, motywujemy młodych narciarzy do ruchu oraz dajemy szansę na przeżycie niezapomnianych chwil na stoku. Grupy dobierane są wg. wieku i umiejętności. Osoby lepiej jeżdżące po krótkiej rozgrzewce i „rozjeżdżeniu” na „oślej łące” kontynuują zajęcia na innych trasach, dostosowanych do umiejętności, na których podnoszą swój poziom umiejętności narciarskich pod okiem trenerów i instrukotrów narciarstwa. 

 

Godziny otwarcia

9.00 - 22.00

 Odtwórz film, wybierając z listy:

 • 1 video - kliknij i zobacz

Cennik

SZKOLENIA INDYWIDUALNE:

1. os. / godz. 90 zł

 

2. os. / godz. 150 zł

 

3. os. / godz. 150 zł

 

4. os. godz. 180 zł

 

5. os. godz. 200 zł

 

IMIENNY PAKIET 5 GODZ 400 zł 

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

 • PAKIET STANDARD +                  700 zł(5 dni 10.00 – 12.45 / 15 godzin szkolenia)
 • PAKIET EKONOMICZNY +             470 zł(5 dni 13.00 - 14.50 / 10 godzin szkolenia)
 • PAKIET PODSTAWOWY                 450 zł(3 dni 10.00 - 12.45 / 9 godzin szkolenia)
 • PAKIET EKONOMICZNY                 300 zł(3 dni 13.00-14.50 / 6 godzin szkolenia)

AKADEMIA MŁODEGO NARCIARZA:

 • PAKIET STANDARD +                  700 zł(5 dni 10.00 – 12.45 / 15 godzin szkolenia)
 • PAKIET EKONOMICZNY +             470 zł(5 dni 13.00 - 14.50 / 10 godzin szkolenia)
 • PAKIET PODSTAWOWY                 450 zł(3 dni 10.00 - 12.45 / 9 godzin szkolenia)
 • PAKIET EKONOMICZNY                 300 zł(3 dni 13.00-14.50 / 6 godzin szkolenia)

Promocje

Aktualnie brak aktywnych promocji, zapraszamy wkrótce
 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Witaj,

  Polecam firmę [nazwa]. Opis i bliższe informacje na jej temat, znajdziesz pod adresem:

  [link]

  …............................

  Pozdrawiamy,

  Zespół aktywnedzieciaki.info


   

   

   

 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest ANRA Radosław Chwaściński i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.

 • Zgłoś błąd: 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę