Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Artykuły TEATR RAMPA ZAPRASZA NA PREMIERĘ

TEATR RAMPA ZAPRASZA NA PREMIERĘ

„Babcia mówi pa, pa” Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej to autorski spektakl familijny Teatru Rampa (www.teatr-rampa.pl), który w niebanalny i zabawny sposób pomaga dzieciom osobiście odkrywać ważne prawdy i oswoić się z tematem przemijania. Jest to historia o tym, jak poradzić sobie z odejściem osoby, która była przy nas zawsze, bez której nie wyobrażamy sobie życia. Krzyś pragnie odnaleźć babcię, która pewnego dnia po prostu zniknęła.  Ani rodzice, ani zabawki nie są w stanie powiedzieć mu, co się z nią stało. Wobec tego, to on wyrusza w niezwykłą podróż, podczas której spotyka wiele barwnych postaci: porzucone zabawki, dzieci, które nie chcą dorosnąć i zapomniane mityczne stworzenia. Krzysiowi podczas tej podróży towarzyszy Komandos – ulubiona zabawka, którą dostał od Babci oraz wierny Anioł Stróż, który podpowiada mu, co robić Czy Krzyś odnajdzie babcię? Tego dowiecie się już w lutym, gdyż wtedy planowana jest pemiera. Najbliższe spektakle odbędą się już 3. lutego, a potem 4., 10. i 11. lutego o godzinie 16.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia.  

Wielopoziomowy sens przedstawienia oraz intrygująca nowoczesna inscenizacja zapewnią dobrą zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Sztuka daje pretekst do rozmowy z znajmłodszymi o ważnych etapach życia każdego człowieka.

Tekst „Babcia mówi pa, pa” autorstwa Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej znalazł się w finale 19. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej w 2013 roku. Spektakl otrzymał również atest stowarzyszenia ASSITEJ jako „świadectwo Wysokiej Jakości i Poziomu Artystycznego za 2012 rok”. Dekoracje i kostiumy do naszej inscenizacji projektuje Marika Wojciechowska - laureatka wielu prestiżowych nagród za scenografię teatralną. Więcej o tym wydarzeniu przeczytacie tutaj http://bit.ly/2FJlag2​. 

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę