Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Wydarzenia Warsztaty W Akademii Młodego Kucharza trwają zapisy na zajęcia kulinarne dla przedszkolaków

To wydarzenie już się zakończyło, wróć na listę wydarzeń

W Akademii Młodego Kucharza trwają zapisy na zajęcia kulinarne dla przedszkolaków

ikona Data wydarzenia: 2017-09-13 - 2017-09-23

ikona Adres:

Inżynierska 49/ U28, Wrocław

ikona Cena: 160 zł/dziecko

ikona Strona internetowa: http://www.akademiamlodegokucharza.pl/szkola-gotowania.html?mw=6-10lat

Czy Twoje dziecko lubi gotować i chciałoby rozwijać swoją pasję w grupie rówieśników, a przy okazji mieć z gotowania wiele radości? Zapraszamy do Akademii Młodego Kucharza!

Dzieci pokochały gotowanie! Nie tylko w telewizji, ale także na co dzień miłośnicy kuchennych eksperymentów mogą samodzielnie przyrządzać zdrowe potrawy i smakołyki. W Akademii Młodego Kucharza już od września rozpoczynamy kolejny rok kulinarnych przygód.  Na naszych zajęciach młodzi kucharze będą przygotowywać wiele ciekawych dań. W bezpiecznych warunkach zaprzyjaźnią się z różnymi kuchennymi sprzętami, poznają nowe smaki i zapachy, oswoją ze zdrowymi składnikami. Wspólne gotowanie będzie przebiegało w przyjaznej atmosferze, nie zabraknie czasu na pytania i żarty. Do naszych grup dzieci mogą dołączyć w każdej chwili i gotować pyszne i zdrowe potrawy z przepisów, które powstają pod okiem naszego dietetyka. Po każdych zajęciach dzieci otrzymają oprócz przepisów ciekawe karty pracy. 

Dzieci mogą dołączyć na zajęcia w dowolnym momencie i uczęszczać na pojedyncze spotkania lub regularnie w ramach karnetu.

Zajęcia odbywają się:

w poniedziałki, w godz. 17:30-18:30 dla dzieci w wieku 3-6 lat

we wtorki, w godz. 17:30-18:30 dla dzieci w wieku 3-6 lat

Zapraszamy także na nasze zajęcia kulinarne dla dzieci w Opolu: http://www.akademiamlodegokucharza.pl/szkola-gotowania-opole.html

Informacje organizacyjne: W zajęciach może uczestniczyć tylko 12 dzieci, dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację. Decyduje kolejność zgłoszeń:

– telefonicznie pod numerem 728 328 503 – mailowo pod adresem kontakt@akademiamlodegokucharza.pl

Cennik zajęć można znaleźć na stronie internetowej: http://www.akademiamlodegokucharza.pl/cennik-zajec.html

Dzieci biorą udział w zajęciach bez udziału rodziców i są pod opieką dwóch osób. Wszystkie składniki, fartuszki i akcesoria kulinarne potrzebne do przeprowadzenia zajęć zapewnia Akademia Młodego Kucharza, dlatego uczestnik nie musi ze sobą nic przynosić. Pod koniec zajęć dzieci zasiadają wspólnie do stołu, aby zjeść przygotowaną samodzielnie potrawę, a po zajęciach zabierają recepturę przyrządzonego przepisu do domu.

Więcej informacji o Akademii Młodego Kucharza na stronie: http://www.akademiamlodegokucharza.pl/szkola-gotowania.html

Organizujemy także niezapomniane kulinarne URODZINY: http://www.akademiamlodegokucharza.pl/urodziny-i-przyjecia.html

ZAPRASZAMY!

Lokalizacja:

Akademia Młodego Kucharza Inżynierska 49/ U28 (budynek Corte Verona) 53-228 Wrocław tel. 728 328 503 kontakt@akademiamlodegokucharza.pl

  • Zamów produkt:
  • Zgłoś błąd: 
Wydarzenie dodano: 2017-09-19 13:37:48, wyświetleń: 244
 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę