Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Artykuły WIELKANOC 2019 - JAK SIĘ UBRAĆ?

WIELKANOC 2019 - JAK SIĘ UBRAĆ?

Wielkanoc w 2019 przypada na drugą połowę kwietnia, stąd już w wielu nas nadzieja, że pogoda będzie znośna, a przy stole wielkanocnym wszyscy będą czuli powiew energii i siły witalne. Jednak zanim to się stanie, warto zaplanować nie tylko, co ugotować, ale też, jak się ubrać. To przecież najważniejsze w roku święto, a przy pięknym stole każdy powinien wyglądać elegancko.

Nie na galowo

Zbyt formalna kreacja i sztywne zachowanie nie sprawdzają się najlepiej przy rodzinnym stole. Biała koszula i spódnica ołówkowa w kolorze granatowym bardziej przyda się na spotkanie służbowe. Na to rodzinne warto wybrać coś, co ma modny wzór. W tym roku zdecydowanie króluje wzór kwiatowy lub zwierzęcy. Zasada ta dotyczy nie tylko starszego pokolenia, ale także obowiązuje przy szukaniu sukienki dla mamy i córki. Ciekawa kreacja z gładką górą i spódnicą w kwiaty sprawdzi się świetnie. Można też pokusić się o sukienkę z koronką lub całą w ciekawym princie. Zamiast żakietu można zaopatrzyć się w kardigan, który świetnie ochroni przed zimnem, a wciąż będzie wyglądał bardzo ładnie w zestawie z sukienką. Mężczyźni, niezależnie od wieku, mogą zdecydować się na proste spodnie i koszulę bez krawata. Koszula może mieć kolorowe nadruki albo odróżniające się od tkaniny guziki. Ma być modnie, ciekawie i barwnie.

Wiosennie, czyli kolorowo

Odrzućmy na Wielkanoc szarość i czerń. Kolory są bardzo wskazane, w szczególności te intensywne. Można więc wybrać kreacje czerwone, żółte, zielone, a w przypadku sukienek dla mamy i córki nawet różowe. Nie przez przypadek wspominamy o kreacjach dla dzieci i dla mam, ponieważ niezwykle modne są szyte na miarę sukienki w duecie. Sukienki dla mamy i córki sprawdzają się jako zestaw rodzinny nie tylko na Wielkanoc. Można w nich chodzić także latem, do pracy, na zakupy, czy wykorzystać je podczas sesji zdjęciowej. Można też do zabawy z modą zaprosić tatę i syna i zaopatrzyć ich w spodnie i koszulę pasującą do zestawu złożonego z sukienki dla mamy i córki. Męskie komplety także mogą być kolorowe, a koszule w ciekawe wzorki.

 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę