Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Usługi BIG studio fotograficzne

Opis firmy

BIG studio to profesjonalne studio fotograficzne znajdujące się w centrum Wrocławia. Studio wyróżnia się na rynku spośród innych innowacyjnym charakterem. Nie znajdziecie tu zwykłych kartonowych teł fotograficznych, a wspaniałe, apartamentowe wnętrza. 

STUDIO

W studiu zostały zaaranżowane dwie sale zdjęciowe. Każda ma powierzchnię ok. 85m2 i jest urządzona w innym stylu. Ponadto w każdej znajduje się kilka fotosterf, co gwarantuje niepowtarzalne wykonanie dowolnej sesji zdjęciowej. 

♦ Sala DREAM- urządzona jest w angielskim stylu Shabby Chic. Dominują tu łagodne pastele, idealne do sesji dziecięcych i rodzinnych, subtelnych zdjęć ciążowych czy zmysłowych fotografii kobiecych. Znajduje się tu przyjemny kącik dziecięcy, okno z drewnianym podestem oraz ogromne, eleganckie łóżko.

♦ Sala LOFT- jak można wywnioskować z nazwy, posiada industrialnych charakter. Znajduje się tu m. in. piękna, ceglana ściana, która doskonale sprawdza się w sesjach wizerunkowcyh. Ponadto można tu zaplanować oryginalne sesje brzuszkowe czy kobiece. Wnętrze oraz odpowiednio dobrane rekwizyty sprzyjają także sesjom biznesowym.Ponadto w obu salach udostępniane są sezonowe aranżacje takie jak bożonarodzeniowe, wielkanocne czy walentynkowe, które gwarantują niepowtarzalne zdjęcia tematyczne. Co ważne, realistyczne rekwizyty i dodatki sprawiają, że zdjęcia są bardzo naturalne, w przeciwieństwie do zdjęć wykonywanych na drukowanym tle fotograficznym.

FOTOGRAF

Wszystkie sesje zdjęciowe wykonuje studyjna pani fotograf, która posiada wieloletnie doświadczenie. Ponadto posiada wspaniałe podejście do dzieci z łatwością nawiązując z nimi kontakt, co gwarantuje udane zdjęcia dziecięce i rodzinne. Fotograf jest po specjalnym szkoleniu z fotografii noworodkowej, dzięki czemu ma odpowiednią wiedzę, aby zapewnić Maleństwu maksimum bezpieczeństwa. Jak każdy artysta, nasz fotograf ma głowę pełną pomysłów, co w połączeniu z aranżacją studia oraz licznymi rekwizytami,  gwarantuje piękne i unikalne zdjęcia. Mimo tego, jest także otwarty na życzenia Klientów, więc zdjęcia będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliście.

Godziny otwarcia

Pn - Nd: 10:00 -18:00

Cennik

w BIG studio zrealizujemy dla Ciebie dowolną sesję zdjęciową. Specjalizujemy się w pełnych miłości sesjach rodzinnych i dziecięcych. Na zdjęciach staramy się uwiecznić Wasze uczucia, abyście zawsze miło wspominali bezcenne chwile spędzone razem. Oferta dotyczy też sesji dla Zakochanych.

♦ Pakiet Mini: sesja trwająca do 50 minut; 5 zdjęć z obróbką; cena: 235 zł.

♦ Pakiet Standard sesja trwająca do 1 godziny; 10 zdjęć z obróbką cena: 310 zł.

Pakiet Standard+ sesja trwająca do 2 godzin. 15 zdjęć z obróbką; cena: 445 zł.

Pakiet Premium sesja trwająca do 2 godzin. 20 zdjęć z obróbką; fotoksięga; cena: 770 zł.

 

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Z czasem wspomnienia z tego okresu zacierają się, ale my zachowamy je dla Was na wyjątkowych zdjęciach. W przyszłości z sentymentem wrócisz do tych, nie zawsze lekkich, wspomnień. Poniższe ceny obowiązują także na sesje buduarowe przeznaczone tylko dla Pań. Ta wyjątkowa sesja to wspaniały prezent dla kobiety, a jej efekt może być bardzo osobistym prezentem dla mężczyzny. 

♦ Pakiet Mini: sesja trwająca do 50 minut; 5 zdjęć z obróbką; cena: 260 zł.

Pakiet Standard sesja trwająca do 1,5 godziny; 10 zdjęć z obróbką cena: 420 zł.

Pakiet Standard+ sesja trwająca do 2 godzin. 15 zdjęć z obróbką; cena: 520 zł.

Pakiet Premium sesja trwająca do 2 godzin. 20 zdjęć z obróbką; fotoksięga; cena: 810 zł.

 

 

Oferujemy także wykonanie sesji noworodkowych dla Maluszków do 14 dnia życia. Są to wyjątkowe sesje, które trwają znacznie dłużej, ponieważ wszyscy muszą dostosować się do rytmu głównego Modela. Posiadamy specjalne dodatki i rekwizyty (kocyki, owijki, ubranka), aby każda sesja była wyjątkowa. Następnie każde zdjęcie dopieszczane jest w etapie postprodukcji. Tak przygotowane zdjęcia będą doskonałą pamiątką dla całej rodziny.

♦ Pakiet Mini: sesja trwająca do 1,5 godziny; 5 zdjęć z obróbką; cena: 300 zł.

Pakiet Standard sesja trwająca do 3 godzin; 10 zdjęć z obróbką cena: 550 zł.

Pakiet Standard+ sesja trwająca do 3 godzin; dojazd do Klienta 10 zdjęć z obróbką; cena: 630 zł.

Pakiet Premium sesja trwająca do 4 godzin. 15 zdjęć z obróbką; fotoksięga; cena: 850 zł.

Promocje

Dla przyszłych Mam przygotowaliśy specjalną ofertę.Pakiet Mama + Ja

• Sesja brzuszkowa w pakiecie Standard (czas sesji do 1,5 godziny);

• Sesja noworodkowa w pakiecie Standard (czas sesji do 3 godzin);

Razem 20 zdjęć;

• Cena: 675 zł.

Inne firmy w pobliżu

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Witaj,

  Polecam firmę [nazwa]. Opis i bliższe informacje na jej temat, znajdziesz pod adresem:

  [link]

  …............................

  Pozdrawiamy,

  Zespół aktywnedzieciaki.info


   

   

   

 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest ANRA Radosław Chwaściński i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.

 • Zgłoś błąd: 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę