Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Zdrowie, Usługi, Warsztaty Gabinet Fizjoterapii Niemowląt i Dzieci FizjoMedica

Gabinet Fizjoterapii Niemowląt i Dzieci FizjoMedica

Lokalizacja: Wrocław, Kwiska, 5-7, gabinet 30B, 54-210 dolnośląskie

Numer telefonu: 71608283870

Strona internetowa: http://www.fizjomedica.wroclaw.pl

Napisz do firmy

Opis firmy

FizjoMedica to miejsce stworzone z myślą o dzieciach i dla dzieci a także z myślą o Rodzicach - którzy są dla nas ogromną skarbnicą wiedzy o swoich pociechach i pomocą w czasem długotrwałej terapii.

FizjoMedica to miejsce dla niemowląt i dzieci z problemami neurologicznymi, genetycznymi, metabolicznymi, a także z przejściowymi problemami czy  opóźnieniami  w zakresie rozwoju psychoruchowego:

·       Asymetrie ułożeniowe, kręcz szyi, zaburzenia w zakresie napięcia mięśniowego ·       Mózgowe porażenie dziecięce ·       Choroby genetyczne ·       Choroby nerwowo – mięśniowe ·       Zaburzenia pochodzenia ośrodkowego ·       Choroby metaboliczne   

FizjoMedica to wreszcie  miejsce  dla dzieci zdrowych –jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytania czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo pod względem ruchowym możesz u nas zrobić ocenę czyli  BILANS ROZWOJU RUCHOWEGO w każdym wieku. W pierwszym roku życia warto wykonać taki bilans raz na 3 miesiące , potem raz na pół roku a nawet rok.

Rodziców najmłodszych maluchów zachęcamy do skorzystania z oferty warsztatowej w zaciszu domowym. To pakiet 4 spotkań na których nauczymy Państwa wszystkiego co najważniejsze aby opieka nad maluszkiem była wygodna i komfortowa dla Was i dla niego, a także sama w sobie stała się profilaktyką zapobiegającą częstym problemom.

Każdy nasz mały pacjent wraz ze swoim opiekunem to nowa historia , nowa niepowtarzalna sytuacja, nowe wyzwanie dla nas. Staramy się o zachowanie jak największego komfortu maluchów podczas terapii, wyjaśniamy wszystkie wątpliwości, wspieramy i motywujemy do pracy z dziećmi w domu.

Godziny otwarcia

wtorek 9.00 - 14.00; czwartek 9.00-14.00; piątek 9.00-14.00; sobota 8.00 - 13.00

Cennik

Niemowleta 

wizyta diagnostyczna 120zł

terapia regularna 80zł / 40 min

bilans rozowju psychoruchowego dla dzieci zdrowych 100zł

 

 dzieci przedszkolno - szkolne 

bilans rozowju ruchowego 130zł

trening dla dzieci szkolnych (wady postawy) 70zł / 40 min 

 

 

warsztaty dla Rodziców niemowląt do 3 m życia  - pakiet 4 spotkań 500zł (wizyty z dojazdem do domu)

 

wizyty domowe w okolicach Wrocławia - Wilkszyn, Brzezinka, Miękinia 100zł 

 

 

Promocje

Do 15 Listopada posiadamy w ofercie   2 Pakiety promocyjne na Warsztaty domowe  „Profilaktyka i Komfort w codziennej opiece nad dzieckiem”    Koszt pakietu w cenie promocyjnej 400zł  Co obejmuje Pakiet ?  Pakiet obejmuje pełne 4 spotaknia warsztatowe. Każde takie spotkanie to 60 min współnej pracy z Rodzicami i maluszkiem.  Opis warsztaów znajdziesz tutaj 

http://www.fizjomedica.wroclaw.pl/niemowleta/warsztaty-w-domowym-zaciszu/

zapisy  608 28 38 70 

Inne firmy w pobliżu

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Witaj,

  Polecam firmę [nazwa]. Opis i bliższe informacje na jej temat, znajdziesz pod adresem:

  [link]

  …............................

  Pozdrawiamy,

  Zespół aktywnedzieciaki.info


   

   

   

 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest ANRA Radosław Chwaściński i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.

 • Zgłoś błąd: 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę