Szukaj
Aktualnie jesteś: Strona główna Sport i rekreacja, Zdrowie, Zajęcia dodatkowe Dimbo Travel

Opis firmy

Filarami marki DIMBO powstałej w 2002r., jest sieć punktów – Przedszkoli Narciarskich, usytuowanych w najpiękniejszych zimowych kurortach narciarskich w Polsce (m. in. Białka Tatrzańska, Szczyrk, Wisła, Tylicz, Korbielów, Krynica Zdrój... i inne) W każdym z Przedszkoli Narciarskich Dimbo znajduje się:

łatwy wyciąg dla dzieci

kolorowy, przyjazny stok

ciepły domek z opieką

kompletny sprzęt narciarski.

Dzięki przyjaznemu otoczeniu i wykwalifikowanej kadrze, stawianie pierwszych kroków narciarskich w DIMBO jest możliwe już od 3-4 roku życia. Warto zostać z nami dłużej – szkolimy dzieci na każdym poziomie zaawansowania, aż do 15 roku życia.

Dimbo to także polska szkoła narciarska poza granicami kraju: organizujemy rodzinne wyjazdy na narty do Włoch, Austrii a ostatnio do Hiszpanii, gdzie na specjalnie dobranych stokach szkolimy młodych narciarzy, a rodzice mogą w tym czasie rozkoszować się jazdą w pięknej scenerii. Po zajęciach na stoku zapewniamy animacje dla dzieci w hotelach, a także szereg ciekawych aktywności. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone hotele, przyjazne i zapewniające świetne warunki dla rodzin z dziećmi.

Godziny otwarcia

7:00-15:00 Poniedziałek - Piątek

 Odtwórz film, wybierając z listy:

 • 1 video - kliknij i zobacz
 • 2 video - kliknij i zobacz

Cennik

Informacje nie został uzupełnione

Promocje

Aktualnie brak aktywnych promocji, zapraszamy wkrótce
 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Witaj,

  Polecam firmę [nazwa]. Opis i bliższe informacje na jej temat, znajdziesz pod adresem:

  [link]

  …............................

  Pozdrawiamy,

  Zespół aktywnedzieciaki.info


   

   

   

 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest ANRA Radosław Chwaściński i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.

 • Zgłoś błąd: 
Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę